Loading...

طراحی روی دیوار

بازدید: 1667
 دیوار با توجه به موقعیت این اتاق , یکی از دیوارها نیازمند توجه ویژه ای است . به همبن خاطر من از طرح استنسیل (قالب) و رنگ طلا ئی واقعی برای جلب و جذب شدن چشم استفاده میکنم . من فکر میکنم این کار نسبت به کاغذ دیواری خیلی پر جنب و جوش تر و جذاب تر به نظر میرسد . هر شکاف را پر میکنیم و یا بخشی از استنسیل را رنگ میکنیم .

برای تزئین دیوار از طرحهای بزرگتر (قالب های بزرگتر ) بهتر است استفاده کنیم .

 

 

مواد لازم :

1. قالب

2. رنگ سفید

3. غلتک و سینی رنگ

4. ورق طلا و رنگ اکرلیک طلایی

5.قلم مو کوچک برای چسب

6.پودر چسب ورق طلا

7. قلم موی کوچک برای برگها

قبلا در این دیوار یک شومینه بوده است که نقطه مورد توجه این است اما به سادگی تزئین شده بود و برای بیننده خسته کننده به نظر می رسید .

دستورالعمل :

1. قالب را بر روی قسمتی از دیوار که میخواهید طراحی کنید بگذارید .با استفاده از غلتک مقداری رنگ روشن تر از رنگ دیوار را بردارید .

من تصمیم گرفتم از رنگ سفید بر روی استفاده کنم .

Gilded-Wall-Stencils1[1]

2.با استفاده از قلم موی کوچک مقداری رنگ طلائی بردارید و آن قسمت را که میخواهید طلائی کنید را با استفاده از قلم مو رنگ طلائی بزنید . هنگامی که طرح قالب بر روی دیوار افتاد آن را بردارید و برگها را رنگ کنید .

Gilded-Wall-Stencils2[1]

3.از یک قلم موی کوچک و نازک برای رنگ کردن برگها استفاده کنید .یک تکه دستمال کاغذی را در پشت برگ و در برابر آن فشار دهید . این قضیه کمک میکند تا رنگرا به اندازه ی لازم روی برگ بزنید و یا دست شما آلوده نشود .

Gilded-Wall-Stencils3[1]

4.رنگهای اضافی از دور هر برگ را با دستمال پاک کنید .سپس کل طرح را برانداز کنید و هر نقطه ی برگها که ناقص بود را با رنگ کامل کنید .

Gilded-Wall-Stencils4[1]

مجموعه دکوراسیون دوریکا به اطلاع میرساند برای کسب اطلاع بیشتر در حیطه ی دوره های آموزش دکوراسیون منزل ,دکوراسیون بازار کار , پتینه کاری و… به سایت گالری هنری سوزان مراجعه کنید .

بازخوردها
    ارسال نظر
    (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)
    سبد خرید شما