Loading...

پذیرش ساخت مجسمه و تندیس

پذیرش ساخت مجسمه و تندیس

پذیرش طراحی و ساخت مجسمه و تندیس در هر ابعاد پیشنهادی با متریال های مختلف از جمله برنز ، فایبرگلاس ، پلی استر ، گچ گیپس ، سنگ ، فلز ، کامپوزیت و ...


کارگاه هنری افتاب ،ساخت و نصب تندیس های سبک و سنگین در محیط های هنری را  آغاز کرد و حاصل این تلاش های ممتد و خستگی ناپذیر، آثار هنری خاصی است که از فرهنگ و هنر این مرز و بوم و از شخصیت های تاریخی،ادبی و هنری و اسطوره ای ایرانی شکل گرفته و به وجود آمده است،شعر ومفاهیم عمیق آن جایگاه خاص در ساختار آثار و تابلوهای نقوش برجسته خطی و نقاشی خط علی واثق سوزان آذری و فتانه آصف  ،مدیر مسئول آموزشگاه آفتاب دارد.
 
متاثر شدن از پایداری و ایثار دلاوران و رزمندان ایران در طول هشت سال جنگ تحمیلی ، خود موضوع طراحی و اجراء چندین تندیس بزرگ در میادین شهرها گردید.
 
بخشی دیگر از آثار تندیس و تابلوهای هنری خاص نقوش برجسته،ساخته شده توسط سوزان آذری با مضامین متفاوت، مختص لابی ها و فضاهای مجتمع های فرهنگی و هنری و تجاری و مسکونی است که برای اجرای آنها از انواع متریال ها و یا به صورت ترکیبی و مبتکرانه استفاده شده است.
 
برای سفارش آثار هنری خود،چه تندیس های بزرگ و کوچک(آثار حجمی)و چه آثار فرسک و تابلوهای هنری خاص و کلاف خط های نقوش برجسته و اجرای پنل های سه بعدی، با شماره تلفن های 09113776071 خانم آذری تماس بگیرید.
 
برای پذیرش درخواست وسفارش کارهای هنری، جلسه ای حضوری در دفتر مرکزی آفتاب واقع استان گلستان - شهرستان گرگان - بلوار صیاد - روستای توشن-اموزشگاه هنری افتاب ،تشکیل و گفتگوی لازم جهت چگونگی اجرا و برآورد هزینه های آن بعمل خواهد آمد.
با تشکر
 
نظرات
  ارسال نظر
  آمار
  • تعداد کالا: 117
  • بازدید امروز: 1045
  • بازدید دیروز: 1786
  • بازدید کل: 835613